Odpočinek v Yarovom 2018: ceny, ubytování, zábava, rehabilitace

V území Altaj je malé městečko Yarovoye, které se nachází na břehu stejnojmenného jezera. Délka této vodní nádrže je o něco více než 10 km a její šířka je asi 8 km. V Kulundově stepi je nejhlubší. Bahno bahna pramene jezera je bohaté na různé minerály, a voda je podobná ve složení, které se nachází v Mrtvém moři. Díky tomu je bahenní terapie v regionu velmi oblíbená.

Lidé jdou na jaře pro zábavu a zdraví. To je místo zábavy, večírků a klubových večírků. Infrastruktura města může nyní snadno soutěžit s jakýmkoliv přímořským letoviskem.

Jak se tam dostat

V samotném městě není letiště ani vlaková stanice. Proto se můžete dostat přímo do Yarovoye pouze autem nebo autobusem.

Nejbližší letiště je v Pavlodaru. Z Moskvy bude let trvat 3,5 hodiny. V závislosti na letu a dopravci budou náklady na zpáteční let stát od 23 000 do 50 000 rublů. Obyvatelé Petrohradu budou muset létat déle - přibližně 7 hodin a ceny letenek jsou přibližně ve stejném rozsahu. Náklady na taxi služby z letiště na autobusové nádraží, které se nachází v centru města, je jen 300 rublů.Pavlodar je také dostupný vlakem z kteréhokoliv místa v Rusku. Náklady na cestu budou mnohem nižší než v letadle, ale čas strávený na silnici déle než 2 dny.

Od Pavlodar k Yarovoy musí jít asi 2 hodiny. Z autobusového nádraží následujte autobusySlavgorod, kde se dostanete do letoviska. Cena vstupenky - 2 000 rublů. Obyvatelé Altai Territory a Novorossiysk region mají možnost dostat se na autobusové nádraží Yarovoy na pohodlném meziměstském autobusu za 1000-2000 rublů.

Budete muset řídit auto z Moskvy do Yarovoy asi 45 hodin - velmi dlouho. Ale ze stejného Novosibirsku bude cesta autem trvat 5,5 hodiny. Odtud bude autotravel vhodný pro obyvatele Novosibirské oblasti, Altajského teritoria a dalších blízkých regionů.

Ceny bydlení v Yarovoy: hotely, soukromý sektor, rekreační střediska

\ t

Životní náklady v Yarovom jsou ovlivněny vzdáleností od jezera, délkou pobytu, počtem hostů. Cena za pronájem jednopokojového bytu začíná od 500 rublů na osobu. V tomto případě můžete vyjednávat a vyjednávat nižší cenu.

Velmi dobrou možností bydlení je soukromý sektor - domy, kempy. Náklady na dům v červnu bude asi 400 rublů na osobu. Zvláště tato možnost je vhodná pro velké firmy a rodiny s dětmi. Zde si můžete odpočinout na čerstvém vzduchu, grilovat, a děti nebudou jít dál než na dvoře a bude vždy pod dohledem na hřišti.Pronájem domu na klíč v červnu bude stát kolem 4000 rublů, v červenci a srpnu - přibližně 5000 rublů. To je vynikající nabídka pro velké firmy a rodiny. Ve dvoře se nachází hřiště, gril, parkoviště.

Nejdražšími typy ubytování jsou hotely. Nacházejí se v prvním pobřeží.Náklady na jednolůžkový pokoj s klimatizací, koupelnou, TV, lednicí bude 1 700 rublů denně. Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje budou 1 800 a 3 400 rublů, resp. Děti do 5 let mají pobyt zdarma. Pro další prostor bude muset zaplatit 500 rublů.

Na břehu jezera Yarovoye jsou četná rekreační střediska a turistické komplexy. Zde budou milovníci rekreace obklopeni krásnou přírodou budou moci pronajmout dům za 1,5-4 tisíc rublů.

Odpočinek v jarních sanatoriích

Voda a bahno jezera Yarovoye mají léčivé účinky, které jsou úspěšně používány pro prevenci a léčbu různých onemocnění v místních sanatoriích.

Nejznámější z nich je sanatorium „Jezero Yarovoy“. Specializuje se na prevenci a léčbu dermatologických, neurologických, gynekologických, chirurgických a terapeutických patologií. Náklady na ubytování zde závisí na sezóně a začíná od 1818 rublů za den.

Další populární sanatorium Yarovoy je „Chemik“. Wellness centrum se zabývá léčbou kožních patologií, neurologických, gynekologických, chirurgických a terapeutických onemocnění. Náklady na poukázky do resortu začínají od 2290 rublů. Navíc je zde možnost vystavit voucher na 1080 rublů denně.

Ceny za dovolenou v Yarovoy: jídlo

\ t

Existuje velké množství míst, kde se můžete dobře najíst na jezeře Yarovoy. Nejznámějšími místy jsou kavárny „Edba“, „Berth 42“, „Berth 22“, „Uzbek“, restaurace „Chin Chin“ a další.Všechny z nich se nacházejí v oblasti pláže. Během dne působí Wharf 22 a Wharf 42 jako jídelny. Zde můžete jíst levné a chutné. V průměru budou náklady na oběd do 600 rublů. Kavárna "Prichal" představuje hlavně evropskou kuchyni. Ukrajinská kuchyně je nabízena v restauraci „Berth 42“ - boršč, palačinky, knedlíky atd. Ve večerních hodinách je menu aktualizováno a jídla mnohem dražší a vstupné. Pro hosty, kteří pořádají představení programu, vystupují známé skupiny a umělci.

Ceny v "uzbecké" kavárně jsou dražší než v kotvištích. Na oběd pro rodinu tří lidí bude muset strávit v průměru 2000 rublů. Konají se zde také diskotéky a přehlídky. Ve večerních hodinách je vstup zaplacen, stejně jako rezervační stoly.

Restaurace Chin Chin nabízí evropskou, japonskou a čínskou kuchyni. Ceny za stravování, velmi rozumné. Náklady na oběd pro jednu osobu je asi 1 000 rublů. Zde je velmi klidná atmosféra a vstup je zdarma. V restauraci si můžete rezervovat stůl - pod klimatizací nebo na letní terase.

V kavárně "Dacha" můžete jíst chutné a levné. Kontrola na oběd bude asi 300 rublů. Od pláže se nachází také stravovací zařízení - snack bary, jídelny, kavárny. Takže v Yarovoy nebudete muset hladovět. Oběd všude bude v rozsahu 300-500 rublů.

Atrakce a zábava

Od počátku dvacátých let se město aktivně rozvíjí - otevírají se kavárny, jsou vybaveny pláže, budují se zábavní komplexyhotely

Odpočinek v resortu je velmi příjemný, protože výpary vycházejí z jezera. Voda v jezeře je nasycena bromem a zklidňuje a uvolňuje.

Infrastruktura resortu je zaměřena na „přístaviště“. V létě se zde hnutí nezastaví ani na sekundu - živá hudba, obří kavárna, bazény, sauny, bary, aquapark, místo konání koncertů, obchody se suvenýry, sportoviště, kavárna, pizzerie. Toto místo je oblíbené u mladých lidí.

Období prázdnin trvá od června do září. Během těchto měsíců, na úkor turistů, populace jara roste několikrát.

Pro ty, kteří jsou unavení z relaxace na místních plážích, byste měli navštívit Muzeum kočovných národů, které se nachází v blízkosti parku kočovných národů. Bude zajímavé sledovat, jak kočovníci žili - jurty, kostýmy a předměty pro domácnost. Všechny exponáty se mohou dotknout.

Ujistěte se, že se vydáte na výlet do šejkru soli Tsar. Jedná se o unikátní přírodní památku. Před mnoha stoletími se na tomto místě těžila sůl a teď tady uprostřed stepi je krásné jezero. Stín vody v ní je perleťově růžová.

Můžete se pobavit v Lávském vodním parku. V závislosti na délce pobytu se cena vstupenky pohybuje od 450 do 650 rublů. Cena jízdenky pro děti je 250-350 rublů. O víkendech se zvyšuje o 100 rublů.

V Yarovom je krásné delfinárium. Náklady na podání od 400 do 800 rublů, v závislosti na sérii. Pro děti do 3 let je vstup zdarma.

ZískejtePozitivní emoce mohou být v cirkusu, kde vystupují i ​​sloni. Cena vstupenky se také liší v závislosti na vzdálenosti od scény.

Výhody a nevýhody odpočinku v Yarovoy: recenze turistů

\ t

Středisko Yarovoy vítá všechny hosty a je připraveno dát každému jedinečné emoce z krásného a léčivého slaného jezera. Po odpočinku zde zůstane dobrá nálada a pozitivní emoce dlouhodobě s každým turistem.

Významnou nevýhodou je, že turisté upozorňují na špatné dopravní spojení. Ale vzhledem k tempu vývoje a výstavby města, možná v blízké budoucnosti bude železniční stanice, a možná i letiště.