Blagoveshchensk stanitsa 2018. Odpočinek v útulném koutě území Krasnodar

33 km od Anapa na pobřeží Černého moře je letovisko Blagoveshchenskaya. V Krasnodar území je nejklidnější a útulné místo k odpočinku. Zde je velmi krásná duna krajiny a zlaté písečné pláže. V blízkosti jsou ústí Kizltashsky a Vityazevsky, které jsou známé svým léčivým bahnem.

V roce 1836 založili kozáci tuto osadu v den pravoslavné dovolené. Proto název obce.

Jak se tam dostat

Z Moskvy do resortu se dostanete letadlem, vlakem a po silnici.

Hlavní komunikací je dálnice „Don“. Cesta do Blagoveshchensku je přes Rostov na Donu, pak přes Krasnodar, Hot Key, Anapa.

Je nejlepší jet vlakem do stanic Tunel nebo Anapa. Blíže k obci je stanice Tunnel.

Z Moskvy a dalších ruských měst můžete letět do Krasnodar, Gelendzhik, Anapa. Let bude trvat asi 2 hodiny a 20 minut. Ale ze všech možností, je nejlepší létat přímo do Anapa, protože to bude trvat 2 hodiny se dostat do letoviska z Gelendzhik, a od Krasnodar - 5 hodin.

Od vlakového nádraží a letiště Anapa do Blagoveshchenskaya stanitsa následovat autobus. Jízdenka stojí 54 rublů. Tam jsou také minibusy, po Anapa autobusové nádraží, kde si můžete přenést na pravidelnou autobusovou dopravu, která vás zavede do konečného cíle. Cestují 6krát denně. Cena vstupenky je 60 rublů, trvá asi 50 minut.

V soukromíhotelů a hotelového transferu. Proto při rezervaci míst by se měla tato služba informovat. Převod je obvykle poskytován zdarma nebo za symbolickou cenu. Obvyklé služby taxikářů budou stát kolem 700 rublů.

Odpočinek na pobřeží v Blagoveshchenskaya stanitsa

Středisko Blagoveshchenskaya doslova sestává z pláží. A to není přehnané! Stejně jako zlato, šumivé na slunci písku smíšené s roztřepené shell rock.

Pláže v letovisku jsou velmi čisté, po nich následují místní kozáci. Často v blízkosti pobřeží můžete vidět delfíny.

Centrální pláž Blagoveshchensk je považována za nejčistší v celém regionu Anapa. Jeho šířka je 300 m, její délka je téměř 2 kilometry. Infrastruktura je zde velmi rozvinutá - lehátka, markýzy, šatny, sprchy, skluzavky pro děti a trampolíny, různé vodní aktivity a vše, co potřebujete pro outdoorové aktivity.

Na západ od Central se nacházejí rekreační střediska, jejichž pláže jsou také dobře upravené a široké, ale infrastruktura je zde méně rozvinutá.

Divoké pláže se nacházejí ve východní a západní části obce. To je vždy uncrowded a velmi tichý, tak tam je možnost odejít do důchodu.

Na Bugaz Spit jsou vzdálené pláže. Rozkládají se na 13 kilometrů. Zde se nacházejí milovníci paraglidingu, kite surfing, surfaři. Můžete se sem dostat autem.

Ubytování v Blagoveshchenskaya stanitsa v roce 2018: soukromý sektor, penziony, rekreační střediska

Hosté a rekreantiBudou nabízeny různé možnosti ubytování - od několika desítek kempů a turistických kempů až po luxusní apartmány. Na vrcholu sezóny, ceny za ubytování jedné osoby začínají od 500 rublů za den.

Standardní dvoulůžkový pokoj v penzionu na začátku sezóny stojí od 900 rublů, od druhé poloviny června - od 1 000 rublů, od začátku července - od 1 200 rublů, od poloviny července do konce srpna - od 1 900 rublů. Dvoupokojová čísla ve stejných obdobích budou stát od 2 300 do 4 900 rublů.

Cena bydlení v soukromém sektoru je výrazně ovlivněna jeho umístěním vzhledem k moři. V podkroví bez klimatizace ubytování bude stát nejméně 260 rublů na osobu. Jednotlivé chaty, domy a byty budou stát od 1 000 do 4 200 rublů.

Na pobřeží jsou četná rekreační střediska. Náklady na ubytování zde začíná od 800 rublů za den.

Ceny za odpočinek v Blagoveshchenskaya 2018: potraviny

V Blagoveshchenskaya stanitsa lze potraviny nakupovat v místních obchodech a na trzích. Nejsou zde žádné velké obchodní řetězce. Cestou na pláž ve stanech a stáncích si můžete koupit vše, co potřebujete - od místního ovoce a zeleniny až po plážové doplňky a suvenýry.

V závislosti na ročním období se mohou náklady na potraviny lišit. Takže cena rajčat se pohybuje od 50 do 180 rublů. Jahody a třešně v červnu stojí mezi 130 a 160 rublů. V červenci meruňky a broskve - od 110 do 160 rublů.

Náklady na komplexní oběd v jídelně se pohybují od 150 do 160 rublů. V grilech a kavárnáchoběd bude stát od 260 rublů na osobu.

Atrakce a zábava

Blagoveshchenskaya, na rozdíl od Anapa a Gelendzhik, které jsou známá střediska, se nesmí pochlubit řadou možností zábavy. Jedná se především o diskotéky, restaurace, kavárny a bary na území sanatorií a rekreačních středisek.

Ve ​​vzdálenosti 40 km od letoviska u ústí kozáka Erik je pozoruhodná atrakce - Údolí Lotos. Jedná se o krásnou výsadbu modrých, červených, žlutých a růžových květů o rozloze přibližně 1 ha. Tyto krásné květiny lze obdivovat od začátku července do září.

Mezi Černým mořem a Vityazevským Limanem se nachází Blagoveshchensk Spit. Je to úžasné, protože mezi slanou vodou a pískem v hloubce menší než 1 metr jsou sladkovodní podzemní vody. Je nutné vykopat malou díru a naplnit ji čerstvou vodou.

Svou dovolenou v obci můžete rozšířit cestou do Anapa. Kromě toho jsou turistům nabízeny výlet lodí na lodi. Pro dospělé i děti bude v zábavním parku, aquaparku velmi zajímavé. V Bolshoy Utrish můžete navštívit delfinárium.

Recenze o zbytek v obci Blagoveshchenskaya

S ohledem na hodnocení turistů je zřejmé, že výlet do vesnice je ideální pro ty, kteří si chtějí odpočinout na čistém moři, v klidu a míru, dýchat léčivý vzduch a zlepšovat děti.

Turisté také poznamenávají, že v tomto středisku je jen málo zábavy, ale v každém případě můžete něco udělat.Záloha na bydlení by měla být provedena pouze tehdy, pokud jste přesvědčeni o slušnosti majitelů a dodržování životních podmínek uvedených na internetu.