Nejnovější novinky módních kabátů v sezóně podzim-zima 2017-2018

Návrháři v této sezóně byli velmi citliví na výběr materiálů pro šití dámských kabátů. Vlákna a kašmírové tkaniny jsou nejoblíbenější, to je mezi nimi, že výrobky jsou častěji nalezeny na módní značky show. Chystáte-li se na nákup, žena bude čelit širokému výběru kabátů různých stylů a barev, ale určitě najde přesně to, co potřebuje. Světoví couturiers představil obrovské množství modelů, které určitě zdůrazní majitele. Dnes, na vrcholu popularity, kabát model je v nadměrném stylu, ale lichoběžníkové styl výrobku není nižší než to. Umožňují vytvořit ultramoderní sezónní obraz.

Nejneobvyklejší modely srsti pro ženy v podzimním období

Pláště neobvyklého tvaru

Moderní móda poskytuje nejrůznější styly dámských kabátů. Návrhář značek „VALENTINO“ a „MAISON MARGIELA“ se již posunul daleko od klasických modelů a představil široké veřejnosti úžasné varianty kabátu, které dokonale zapadnou do stylového ženského obrazu.

Mimořádně teplá a stylová foukaná srst

Plášť z materiálů pro teplé bundy umožní hostitelce cítit se pohodlně za každého počasí. Nejen, že je v něm vřelý, a modely navržené slavnými módní návrháři vypadají žensky, s kapkou romantiky. Značky „AVTANDIL“ a „LAKO BUKIA“ přemýšlely o všech odstínech foukané srsti, aby se majitel cítil sebejistě a mohl dokoncevizuálně zakryjte malé vady těla.

Klasické modely nových kabátů

Dlouhý ženský kabát bude vždy v módě. V této sezóně se modely liší od té předchozí v jedné řadě tlačítek se zajímavými proporcemi a neobvyklými texturami. Silný atlas používali designéři značky ALEXIS MABILLE při vytváření bohémských modelů a značka MATÉRIEL BY ALEKSANDER AKHALKATSISHVILI nabízí možnosti pro bažiny, tmavě červené a černé barvy. Pro opravdové dámy, couturier značky "ULYANA SERGEENKO" vyvinula kabát v podobě nádherných šatů.

Kombinované modely

Hlavní myšlenkou vystavování sbírek kabátů, které jsou v období podzimu a zimy módní, je to, že se za módní považuje široká škála modelů, barev, stylů a nepředstavitelných kombinací. Návrháři dokázali spojit téměř nekompatibilní textury. Značka LALO například nabídla stylové kabáty kombinující pletené textury a vlněné tkaniny a ochranné známky SACAI, které spojují světelné látky s hustým kašmírem. Módní dům "ULYANA SERGEENKO" nabízí v nové kolekci dámských kabátů neobvyklá designová řešení z vlny a kožešin.

Nejtypičtější barevné varianty pro dámské kabáty v této sezóně

Klasické klasiky: šedá, černá a bílá

Nejoblíbenější barva srsti je černá. Je vždy relevantní, bez ohledu na styl. Jemné možnosti v nabídce černé barvymoderní značkové značky "ULYANNA SERGEENKO", "IVANOVA", "ANN DEMEULEMEESTER", "SAINT LAURENT". Módní styl "Oversize" - nejběžnější při šití dámského kabátu v tmavém stínu. Ale trochu nepraktická ženská srst bílé barvy, ale jak působivá to vypadá! Takové sněhově bílé modely jsou zastoupeny ve sbírkách světových značek GIAMBATTISTA VALLI a DRIES VAN NOTEN. V této sezoně nabídla značka „MANSUR GAVRIEL“ a „ROCHAS“ nejen černé modely kabátů, ale i šedé verze.

)

Dámské kabáty v nahých odstínech

\ t

Pastelové barvy, když převažují krejčovské kabáty ve sbírkách světových designérů značek MOSCHINO, MANSUR GAVRIEL, BOSS, A.P.C., HERMÈS, VALENTINO a ROCHAS. Jednoduchost stylu dokonale ladí se zvoleným barevným tónem. V těchto modelech je módní akcent kladen přesně na barvu a ne na prvky samotného kabátu.

]

Živé barvy

Podzim je čas, kdy se určitě musíte potěšit barevnými věcmi, proto dávejte pozor na módní červené, žluté, růžové, modré, hořčicové odstíny kabátu. Jasné barvy jsou úspěšně kombinovány s módním stylem. Dobrá volba by byla kabát z „RALPH LAUREN“, vyrobený v barvě nadcházejícího 2018 - žlutý. Jasně červené, citronové odstíny jsou považovány za základ barevného provedení při tvorbě nátěru MANSUR GAVRIEL a JIL SANDER. Nebojte se experimentovat! Nová sezóna - nové obrázky!

Originální módní ženykabát s potiskem a dekoračními prvky

Kabáty s originálními výtisky

Trendem sezóny je srst s potiskem. Etnické motivy jsou sledovány v kolekci PETER PILOTTO, pruhované modely firmy ULYANA SERGEENKO, v kolekcích značek LALO, LAKO BUKIA, GIAMBATTISTA VALLI, VALENTINO, WANDA NYLON, FENDI jsou přítomny světlé tisky. , PRADA a DRIES VAN NOTEN.

(127 )

Současný dámský kontrolní kabát

Zvláštní pozornost si zaslouží podzimní modely srsti v kleci. Pokud nemůžete rozhodnout o barvě výrobku, pak je varianta kostkované srsti nejoptimálnější. Populární značky „PRADA“, „RALPH LAUREN“, „SACAI“, „WANDA NYLON“, „AQUILANO.RIMONDI“, „ETRO“ se v této sezóně spoléhají na buňku.

]

Výrazné modely dámských kabátů s dekorem

\ t

Ženskost a pohodlí jsou dvě slova spojená se slovem "kabát". Potvrzují to ohromující modely s květinovou výzdobou „LALO“, „VALENTINO“, „MAISON MARGIELA“, „PASKAL“ a „MARY KATRANTZOU“.

Ohromující modely ženského pláště s přírodním lemem

Pokud se ještě nestaneš majitelem módního kabátu, pak je na čase, abys získal stylový model s lemováním kožešin z možností, které nám skvěle nabídli designéři módních značek „ISABEL MARANT“, „WANDA NYLON“, „ULYANNA SERGEENKO“, „DRIES“. VAN NOTEN. V těchto modelech kabátů převažují černé a bílé barvy.

Hra designérů s barevnou paletou, modely a texturami je působivá. Módní přehlídky kolekcí, ve kterých jsou dámské kabáty, ukázaly, že tento výrobek je v šatníku nepostradatelnou a stylovou věcí.