Nejmodernější možnosti manikúry svatby v roce 2018

Na takový slavnostní a nezapomenutelný den v životě každé ženy je velmi důležité nejen svatební šaty s účesem, ale také manikúra. Stačí, aby vypadal perfektně v objektivech, harmonicky v kombinaci se snubním prstenem, elegantními svatebními šaty a kyticí květin. Co pouze možnosti provedení nail art pro nevěsty nebude vidět. V novinách roku 2018, svatební manikúra v ekologickém stylu, design nehtů ve stylu Tiffany, rustikální, Provence, boho zaujímá čestné místo ... Všechny fotografie svatební manikúry pro nevěstu potvrzují svou jedinečnost v roce 2018.

Moderní trend nehtů: manikúra drátěných prací

Drátová manikúra je senzační novinkou, která znamená drátovou manikúru. Nevěsty, které se oženily v roce 2018, by měly věnovat zvláštní pozornost originálnímu svatebnímu manikúru s drátem ve zlatých a stříbrných tónech. Klidná základna a minimalistický potisk z ultra tenkého drátu mohou být zavádějící: jiní si mohou myslet, že nevěsta má skleněné nehty. Moderní design s drátem je neobvyklé rozhodnutí a nádherná svatební manikúra pro krátké nehty. Použití ultratenké zlacené drátěné příze vypadá nejlépe podél obrysu nehtové desky.

Svatební manikúra v pastelových barvách: ušlechtilá skromnost

Dekorace na svatební představě nevěsty by měla být umírněná, protože téměř celá nevěsta a ženich je naplněna brilantními prvky výzdoby. Šatyv kamínky, svatební kytice v perlech, diamanty v snubním prstenu ... Proto je lepší ušetřit peníze na kamenech ve svatební manikúre a vybrat si monochromatický povlak v pastelových barvách. Nejmódnější trend v roce 2018 nail art je pastelově zbarvená manikúra. Móda pro svatební manikúru v pastelových odstínech je diktována mnoha světovými značkami, protože v poslední době velmi často praktikují tvorbu citlivých obrazů na molu.

Nejlepší pastelové odstíny pro svatební manikúru jsou:

  • světle žluté a oranžové odstíny;
  • teplé a studené odstíny světle zelené, růžové květy;
  • světle modré a světle tyrkysové odstíny;
  • modré a fialové odstíny.

)

Aristokratická francouzská manikúra: svatební klasika mimo módu a čas

Mnozí specialisté na svatební salon doporučují klasickou francouzskou manikúru v jasných barvách. Takové svatební nail art je nejspolehlivější možností pro romantický obraz nevěsty. To je nelogické, aby se chytlavé červené, hnědé nebo zelené svatební francouzsky, jako takové honosné odstíny laku vypadají vulgární na rukou nevěsty. Je lepší se zastavit na mléčných, růžových a pastelových béžových odstínech. Módní aristokratická variace klasické bundy je povolena, i vítaná. Měsíční manikúra s kovovým povlakem, krystaly Swarovski nebo jen měkké samolepky vypadají neobvykle roztomilý.

(82 )

Snové krajkové ozdoby na svatební manikúru

Hvězda na svatební akci by měla být pouze jedna - a to je nevěsta! Chcete-li potvrdit svůj status hvězdy, můžete udělat svatební design nehtů s originální ornament. Slavnostní manikúra při příležitosti svatby, která je v souladu s kyticí nevěsty, vypadá originálně a skutečně skvěle.

)

Brilantní svatební manikúra - nepřekonatelný 3D efekt

Pro většinu žen je svatba jediným a jedinečným dnem v životě a samozřejmě každá nevěsta na takovém zvláštním svátku sní o tom, že je nejkrásnější, brilantní, zasněný a nezapomenutelný. Pro tento účel, stylisté přišli s brilantní kryt pro svatební manikúru. S pomocí takových dekorativních prvků, jako jsou třpytky, třpytky, kousky fólie a dokonce i trojrozměrné aplikace, můžete vytvořit jedinečný svatební design nehtů.

Reprezentativní gradientový efekt pro svatební oslavu

Čas už uplynul, když nevěsty pro svatební obřad používají nejběžnější laky. Díky své trvanlivosti, univerzálnosti a širokému výběru barev jsou gelové lešticí prostředky oblíbené pro držení nevěsty po dobu nejméně dvou týdnů. A to znamená, že ani druhý svatební den, aniLíbánky nebudou zastíněny štípaným lakem a lakem. Svatební nail art v gradient technika vypadá obzvláště působivé. Je běžnější říkat ombre.

Jasný lak na vytvoření působivé svatební manikúry

Krása nevěsty a jejích nádherných svatebních šatů je nejlépe zdůrazněna transparentní svatební manikúrou nevěsty. Věnujeme Vám vaši pozornost manikúru, dokonale v souladu s svatební kyticí pro nevěstu - fotografie novosti.

Neodolatelná bílá manikúra pro krásné nevěsty

Pevná bílá svatební manikúra pro nevěstu na krátkých nehtech je ideálním řešením pro okouzlující vzhled. Bílá manikúra bez otisků a dekorací zvýrazní eleganci ruky nevěsty a je ideální pro bezvadné svatební šaty. Další zajímavé detaily a fotografie novinek z bílé manikúry naleznete zde .

Originální svatební manikúra v roce 2018

Úspěch návrhu svatby na nehtech nevěsty závisí do značné míry na úrovni mistra, jeho smyslu pro proporce a bezvadné chuti. Omezení, stručnost, skromnost a minimalismus ve svatební manikuře nevěsty v roce 2018 jsou vítány. Svatební manikúra v modré barvě je vhodná pouze pro ty nevěsty, které mají tento odstín ve svatební skříni, a svatební manikúru v červené barvě - pouze pro novomanžele, kteří mají svatební kytici z \ tjasně červené květy.

Na závěr bych rád poznamenal, že ne všechny dívky, které se oženily, mají standardní klasickou francouzskou manikúru se sochařskými prvky. Stereotypy již nejsou v módě. Ano, a svatební manikúra v roce 2018 se výrazně liší od standardů. Hlavní věcí je najít toho mistra manikúry, po jehož díle říkáte: „Páni, jsem nejúžasnější a nejkrásnější nevěsta na světě!“