Nejmodernější účesy pro krátké vlasy 2018

Navzdory nejrůznějším experimentům se stylem se mnoho dívek bojí změnit obvyklý účes. Po dlouhé době se věřilo, že dlouhé vlasy - standard ženské krásy. Ale v podmínkách moderního tempa života, ne každá dívka je připravena strávit velké množství času na plnou péči o ně.

Kromě toho stylisté otevřeně prohlašují, že v roce 2018 by měly být upřednostňovány krátké, odvážné účesy. Proto dnes nabízíme možnost diskutovat o nejdůležitějších možnostech.

Pravidla pro výběr krátkého účesu

Před zápisem do mistrovství doporučujeme zvolit si několik vhodných možností pro sebe. Za prvé stojí za to začít na kvalitě vlasů. Pokud jsou poškozené a suché, je nejlepší je co nejvíce zkrátit. Díky tomu bude účes vypadat dobře upravený a svěží. A v budoucnu můžete snadno pěstovat delší vlasy.

Další věcí, kterou je třeba vzít v úvahu, jsou zvláštnosti tváře a těla. V závislosti na tvaru obličeje, stejný účes může dát obraz romantiky nebo smělosti. Proto musíte předem pochopit, jak chcete vypadat novým účesem.

Pokud jde o postavu, dívky se zakřivenými tvary by si neměly vybírat příliš krátké srážky. Díky tomuto rozhodnutí budou proporce vizuálně zkreslené. Je lepší se podívat na asymetrické možnosti, stejně jako vícevrstvé účesy. Tyto možnosti pomáhají vizuálně roztáhnout tvar obličeje.

Pro ty, kteří si zvolili krátký účes, doporučujeme experimentovat a dělat třesk. Její volba by také měla být brána vážně, protože dává vašemu obrazu jiný charakter. Například, hladké rány dá nějakou zdrženlivost a vážnost. Roztržená a asymetrická verze učiní z obrazu odvážnější a mocnější.

Je třeba poznamenat, že krátké srážky jsou vhodné pro každého bez ohledu na věk. Aby to však bylo ve všech ohledech vhodné, nezapomeňte zvážit výše uvedená pravidla.

Módní krátké účesy 2018

Pokud máte rádi odvážné a originální řešení, pak krátký účes je přesně to, co potřebujete. Z tohoto důvodu navrhujeme podrobněji zvážit vlastnosti každého z nich.

Střih v ultrakrátkých

\ t

Na rozdíl od obvyklého skřítka zahrnuje velmi krátký účes velmi krátké vlasy, několik centimetrů dlouhé. Samozřejmě, ne každá dívka se může rozhodnout o takových změnách.

Stylisté však tvrdí, že tento účes vypadá velmi ženský a módní. To platí zejména pro majitele blond vlasů. Brunetky, které hledají takové experimenty, by měly lehce zesvětlit vlasy a učinit z nich měkčí. Faktem je, že tmavé vlasy takový účes vypadá příliš odvážně a přísně.

Je třeba poznamenat, že nejlepší ultra krátký účes je vhodný pro majitele oválného nebo kulatého tvaru.Zbytek je lepší zvolit jinou možnost.

Bob

Klasický bob účes neztratil svou popularitu již několik let. Je vhodný pro středně dlouhé vlasy. Ona je také často volena dívkami, které se chtějí zbavit dlouhých, poškozených pramenů.

Tento účes není o nic méně oblíbený mezi majiteli jemných vlasů. Zkušený mistr s lehkostí vytvoří správný strukturovaný účes. V důsledku toho vlasy získají dodatečný objem v kořenech a vizuálně se objeví silnější.

Pokud jde o styling, není v žádném případě nutné každý den sladit vlasy. Lehká nedbalost bude v tomto roce mnohem relevantnější. To je lehce rozcuchané, vlnité vlasy. K tomuto účelu můžete použít kulmu nebo jen cop těsné copánky na noc. Majitelé kudrnatých vlasů jsou ještě šťastnější, protože nemusejí trávit čas stylingem.

Karet je v módě

.

Kare je slavná klasika, která bude opět v módě v roce 2018. Doporučujeme však věnovat větší pozornost původnímu výkonu. Například zkrácená verze účesu nebo kombinace s kaskádou. Vypadá to velmi neobvykle.

Styl tohoto účesu nevyžaduje. Proto dívky s kudrnatými vlasy velmi často vybírají pro sebe právě takovou možnost.

Bangs jsou dalším způsobem, jak diverzifikovat klasický čtverec. Hladké rány - ideální pro tykdo má rád více omezené účesy. Dívky, které milují neobvyklé projevy, si budou užívat asymetrické nebo otrhané verze. Romantické povahy vám doporučují vybrat si bang na jeho straně.

Stylová asymetrie

Současným hitem v roce 2018 budou asymetrické srážky. Odvážné, odvážné možnosti jsou vhodné pouze pro otevřené dívky, které chtějí být centrem pozornosti.

Hlavním rysem asymetrického stříhání jsou objemové rány. Díky tomu vypadá velmi neobvykle a stylově. Pokud chcete, můžete si oholit chrámy nebo krk. Tato možnost je určitě jako mladé módní ženy.

Není vůbec nutné provádět asymetrický účes. Jak bylo uvedeno výše, v módě snadné nedbalosti. Nicméně, pokud se chystáte na akci, můžete vytvořit lehké kadeře nebo dokonce vlasy. Vše záleží na vašem outfitu a obrazu obecně.

Garson

Stylový účes ve francouzském stylu - výběr sebevědomých dívek. Faktem je, že garcon předpokládá velmi krátké vlasy s rány jako přízvuk. Ale navzdory tomu bude snadné vytvořit jemné, romantické a ženské obrazy. Koneckonců, tento účes vypadá elegantně.

Tato možnost by však neměla být zvolena, pokud je vyrážka na obličeji poměrně běžná. Takový otevřený účes upozorní na tento problém. Proto doporučujeme podívat se na jiné módnímožností.

Bez ohledu na účes si vyberete pro sebe, je důležité se o něj pravidelně starat. To znamená nejen vybrat produkty dobré péče, ale také pravidelně navštěvovat svého pána. Koneckonců se postará o stav vašich vlasů a poskytne nezbytná doporučení.

Máte rádi krátké účesy nebo dáváte přednost dlouhým vlasům?