Tropická manikúra: Nádherný design nehtů v exotických jasných barvách

Každá dívka chce vypadat okouzlující. Pro nikoho není tajemstvím, že ruce mluví za nás všechno, a proto jsou to právě oni, kterým se věnuje velká pozornost v obecném závěru o této osobě. Hlavním úkolem všech dívek je zdůraznit jejich individualitu jasnou a poutavou manikúrou, zejména v létě. Pro tento dokonalý módní styl tohoto léta - tropické manikúry. Co by mohlo být lepší než relaxace v horkých tropických zemích? Ale když jste zaneprázdněni prací, můžete jen snít o dovolené. Tropická manikúra nás přibližuje tomuto snu. Toto nehtové umění je vhodné pro milovníky místního i minimálního, ale zároveň zářivého designu. Jaké jsou nejoblíbenější a stylové druhy tropické manikúry?

Velkolepá tropická manikúra s palmami

Dlaň na nehtech bude hodným doplňkem vaší letní nálady. Někdo dává přednost klasické palmě, někdo chce na svých nehtech vykreslit plnohodnotnou krajinu s hořící západem slunce a jemnými vlnami. Móda umožňuje dívkám kreslit i ty neuvěřitelné letní krajiny v tropech. Manikúra s palmami bude skvěle vypadat jak na pevných, tak na vícebarevných nehtech. Vyberte si základy zářivě žluté, oranžové, modré a bílé. Dobrá volba - jasný jantar s přidáním palem. Tento design vypadá dobře na pozadí moře, pozadí modré oblohy nebo šarlatový západ slunce bude vypadat více zasněný. Svítání, jasné slunce - je to krásnédoplňky, které přirozeně ladí s tropickými palmami.

Manikúra s tropickým designem

Tropická manikúra překvapení s různými odstíny a motivy, které způsobují neuvěřitelný rozkoš. Tropická témata umožňují provádět jakékoli rozruch dívek. Můžete nechat svou fantazii bloudit a experimentovat s jakýmkoliv tónem. A tyto experimenty dodají vašemu manikúru exkluzivitu a jas. Tropický základní nátěr v manikúru může být naprosto kdokoli: barevný, jemný nebo šťavnatý. Vše záleží na vás a vaší náladě. Vyberte si barvy, které dokonale zapadají do stylové skříně.

Manikúra s tropickými listy

\ t

Konvexní snímky tropických listů dodávají letnímu vzhledu originalitu. Objem obrázku můžete získat pomocí reliéfního umění nail art. Tato technika pomůže získat objemový vzhled samotného nehtu. Pro doplnění manikúry mohou být listy zdobeny zářivými lesklými kamínky, které dodají vzhledu. Pro manikúru v tropickém stylu si můžete vybrat různé listy. Například, palmový list, monstera, hovey budou vždy vypadat velmi působivě.

)

Tropická manikúra: fotografie barevných variant se zvířaty a ptáky

S pomocí tropického ornamentu můžete vytvořit jeden neodolatelný vzor. Ornament dáváschopnost kombinovat jak tropické listy, tak exotické ovoce. Například, monstrum zelené listy vypadají skvěle s exotickými fialovými květy. Mimořádný výhled dává umístění reliéfní skořápky na zlatý písek jisker. Ovoce v kombinaci s květinami, a na světlé plameňáci přidat palmy.

)

Tropická manikúra s plameňáky

Krásný obraz na nehtech plameňáka dá vašemu manikúru jedinečný a neuvěřitelný jas. Na takové manikúru bude obtížné věnovat pozornost. Umístění jasného a velkolepého plameňáka na nehty je tou správnou volbou pro toto léto. Manikúra vytváří náladu lehkosti a psychicky nás zavede do exotických zemí. Klasické možnosti pozadí jsou bílé a růžové barvy a pro změnu použijte jako základní barvy nebo odstíny modré, zelené a červené barvy. Pták sám je obvykle zobrazen v růžové, černé nebo fialové.

Manikúra s tropickými květinami

Pro hlavní barvu manikúry s květinami, vyberte non-chytlavé barvy, protože celý přízvuk by měl být věnován barevné a nasycené květiny. Jasné akcenty nejlépe dávají kontrastní odstíny. Vyberte si tóny jako červená, růžová, šarlatová, fialová, oranžová, korálová a fuchsiová. Romantické osobnosti ocení navrhované příklady na fotografii manikúry s tropickými květinami.

Manikúra s tropickým ovocem: banány, ananasy a jiné šťavnaté ovoce

\ t

Banánová manikúra je další módní tropické téma. Stačí nakreslit jeden nebo několik banánů na jednobarevné pozadí a jste vlastníkem neuvěřitelné manikúry, která vás určitě potěší svým vzhledem. Žlutá barva banánů bude dokonale kombinována s modrou, mátovou, černou a bílou. Jas žluté závisí na vaší chuti a náladě. Může to být neonový odstín nebo měkké tóny. Pokud chcete více diskrétní možnost, pak umístit jasný banán na jeden z měsíčku, například na bezejmenný nebo střední, a malovat zbytek nehtů v béžové nebo světle růžové barvy. Světlé exotické ovoce ananas, můžeme jen spojit s teplou tropické klima. A také s zápalnou hudbou a barevnými koktejly. Dávat si něco z toho je tak snadné! Pro základnu, můžete vyzvednout všechny barvy, protože hlavní věc je, že jsou jasné. Zralé ananasy vypadají nejlépe na měkkých odstínech. Takovou manikúru si nejčastěji vybírají mladé dívky, aby zdůraznily svou energii a impulzivitu. „Složený“ ananas vypadá zajímavě - na jednom hřebíku je znázorněno ovoce a na druhé jsou umístěny zelené. Nejvhodnější je použít palec a prstenec. Obvykle je lepší se připojit a zobrazit jeden obrázek. Pro základnu si můžete vybrat libovolnou barvu.

Můžete improvizovat s designem, kolikchtít, hlavní věc je, že s touto tropickou manikúru je vhodný pro každou událost, například na výlet na dovolenou v tropických zemích, na večerní letní procházku. Vše je ve vašich rukou! Vytvořte, sníte a vyjádřete svou exkluzivní manikúru! Pamatujte si, že exotické předměty nikdy nebudou moc. Dodávají vašemu designu nehtů zvláštní kouzlo.