Žena kapsulární šatní skříň 2018: Nejnovější nápady pro váš jedinečný obraz

Dívky jsou každý den plné mnoha světelných akcí: práce, studia, školení, procházky v parku, noční párty a další aktivity, které vyžadují určitý obraz a styl od dívek. Koneckonců, kancelářské oděvy nejsou vhodné pro chodit do posilovny, a večerní šaty budou vypadat divně během dne, když procházíte parkem. Abyste se vyhnuli tomu, že budete zesměšňováni špatným obrazem, musíte se naučit, jak vytvořit šatní skříň, naučit se její vlastnosti a skrytá tajemství.

Jak odpovědět na otázku „Co je kapsulární šatní skříň?“

Téměř každá dívka měla takovou situaci, kdy, jak se zdá, obě mají dostatek oblečení, a tam jsou značkové věci, a nic na sobě není. Každé ráno vyvstává otázka: co nosit na procházku s přítelem, na film s chlapem, na práci, do restaurace a tak dále. Chcete-li tento problém vyřešit, potřebujete šatní skříň! První věc, kterou musíte naučit, je kompetentní přístup ke koupi oblečení, aby se vaše kapsle správně utvořila a nečerpala peníze navíc na věci, které nepotřebujete.

Hlavní složky kapsulárního šatníku - 2018

Kapsulární šatní skříň je základní sada oblečení, která je navržena ve stejném stylu, barevné paletě nebo určená pro určité situace, ve kterých můžete vytvořit několik obrazů z jedné kapsle. Každý následující prvek v kapsli však musí být harmonický s předchozími kapsulárně vybranými věcmi. Obuv i obuv spříslušenství. Díky tomuto výběru můžete minimalizovat čas strávený ranním tréninkem před prací, studiem a podobně.

]

Jak vyrobit jednotlivé tobolky?

Abyste mohli začít, musíte pochopit, co ve vašem šatníku převažují. Pokud vaše profese vyžaduje, abyste dodržovali oficiální styl, pak nemá smysl kupovat páté tričko, protože obchod nabídl slevu na tento produkt. Podobně byste měli dělat s paletou barev: především musíte poslouchat sebe, které se vám líbí. Je to velmi cool, pokud je žlutá barva uvedena v módě, ale pokud se vám to nelíbí a nehodí se, nemusíte kupovat věci v takových odstínech jen proto, že vaše přítelkyně nosí „módní“ věci.

Hlavní barevná paleta kapsulárního šatníku

Tobolka umožňuje přítomnost čtyř odstínů, ale zároveň by mělo být několik z nich uloženo ve stejné barevné paletě, třetí je měkká v jiné barvě a čtvrtá může být použita pro zvýraznění. Není nutné vyzvedávat věci opačné barvy v kapsli, protože ne každá žena módy bude schopna úspěšně kombinovat červenou bundu s modrou sukní a kontrastní halenku. Souhlasíte, že je mnohem jednodušší vyrobit kapsli, pokud budete postupovat podle tohoto jednoduchého pravidla s výběrem palety barev. A podrobněji jsou sbírky kapslí vytvořené v roce 2018módních návrhářů a značek.

)

Kolekce kapslí 2018 pro slavnostní vstupy: 44 François Premier, Natalia Yakimchik

V předvečer týdne módy ve Francii, ve městě Paříž, vydal Olivier Rousten, tvůrčí ředitel Balmainu, skvělou sbírku kapslí pro slavnostní akce. Název této sbírky byl adresou pařížského módního domu Pierra Balmaina. Kolekce zahrnovala deset večerních šatů: soupravy měly hluboký střih, asymetrii šatů, duhové modely s téměř průhlednými vložkami, všechny modely jsou vhodné a peří jako dekorativní prvky.

Sbírka společných kapslí dámských tenisek od Lorenza Serafiniho a Supergy:

K vytvoření této kolekce obuvi bylo zapotřebí spojení jménem Lorenza Serafiniho a italské značky Surerga. Kolekce obsahuje modely z plátna a semiše. Serafani vzal klasické bílé tenisky od Surergy jako základ a přepracoval je svým způsobem, milovníci módy je mohli ocenit v závěrečné výstavě Filozofie di Lorenzo Serafini jaro-léto 2018. Serafini přidal velkou stranu filozofie na stranu podešve. Zbytek tenisky byl také doplněn nápisem „Filozofie“, který je těžké si všimnout na botách, protože jsou vyrobeny v jasných barvách, s různými doplňky a širokou podrážkou. Tmavé semišové boty zdobil designér s velkými umělými perlami a tenisky Bordeaux s tkaničkami s květinovým vzorem.

Velurová kapsle pro KM20 z „Severu“ Cherepanov: bezkonkurenční sportovní inovace roku 2018

Není divu, že oblíbené oblečení téměř každého školáka a teenagera je od Vsevoloda Cherepanova. Psaní takové popularity se Cherepanov rozhodl rozšířit svou linii oblečení. K dnešnímu dni, nová kapsle dorazila do obchodů od slavného návrháře Vsevolod Cherepanov. Kolekce se skládá z mikiny s kapucí, oříznutých topů, teplákových souprav velvet a mikin s potiskem SEVER a ruského Mafia New World Order.

Kritéria pro pořizování věcí pro šatní skříň kapslí: stylističtí stylisté

Nezáleží na tom, zda používáte techniku ​​„kapsulárního šatníku“ nebo se na ni jen díváte, měli byste dodržovat určitá pravidla. To vám pomůže ušetřit váš rozpočet, čas a nervy. Nejdříve byste neměli kupovat všechny nové věci s nástupem nových sezón, protože se mohou rychle stát bezvýznamnými a vy zase ztrácíte čas a peníze. Každý ví, že móda se velmi rychle mění, zatímco klasické věci budou vždy stylové.

Samotná myšlenka „kapsle“ s sebou nese omezení počtu věcí, jakož i harmonii mezi nimi. Nejlepší možností při přípravě kapsle budou základní klasické věci, které můžete nosit se zajímavými novinkami a po mnoho let. Kupte si pár věcídoplnit jakoukoliv kapsli. Ne nutně věci, které mají být vyrobeny ze známých značek. Pokud chcete ušetřit, pak budete potřebovat pouze jednu nebo dvě značkové věci, abyste se na ně mohli zaměřit, a zbytek "levných" věcí, který doplní váš obrázek. Pokud je v tobolce drahá sukně, pak může halenka pocházet od masového výrobce.