Zlatá manikúra 2018: skutečné kombinace s různými barvami

Jedna ze základních barev roku 2018 je jistě zlatá. Dříve, postoj k němu byl dvojznačný, jak mnoho zvažoval jej být příliš vzdorný. Jak víte, trendy se mění a nyní se staly obzvláště důležité. Jedná se o skutečně slavnostní odstín, který promění i nejjednodušší, monofonní manikúru. Ale zároveň je velmi důležité pozorovat jemnou čáru, aby nevypadala bez chuti.

Nejdůležitější způsoby, jak vytvořit zlatou manikúru

Zlatá manikúra je skutečným trendem roku 2018. Proto by každá dívka, která sleduje módní trendy, měla alespoň jednou udělat takový design. A to nevadí, v kabině nebo doma. Hlavní věc je, jak to chcete udělat a co je k tomu potřeba.

Lak s třpytkami

Nejjednodušší způsob, jak vytvořit módní zlatou manikúru, je použití lesklého laku. Mějte však na paměti, že tyto laky mohou mít zcela jiné účinky. Nejčastěji v obchodech můžete vidět zlatý lak s třpytem. To vám umožní vytvořit nejjemnější záře, která nebude vypadat příliš vzdorně. Kromě toho, to je skvělá volba, pokud máte v plánu vytvořit obrázek s jasným nebo příliš lesklé šaty. Koneckonců, vše bude vypadat tak harmonicky, jak je to jen možné.

Stojí za povšimnutí, že takový lak se nejčastěji používá pro třpyt nad hlavním odstínem manikúry. Vypadá to velmi krásné, alenení příliš vzdorný.

Další možností je lak s účinkem "tekutého kovu". Volba bude mít za následek měkký, rovnoměrný lesk. Tato manikúra vypadá velmi krásně, i když to děláte doma. Proto se nejčastěji používá pro razítkování. K tomu přikryjte hřebíky hlavním stínem. Na druhou stranu, zlatá barva bude použita k přenosu vzoru na jeden nebo dva nehty. V případě potřeby můžete přidat takovou manikúru s malými kamínky.

Na druhé straně, třpytivý lak vypadá jasně, takže se ujistěte, že nehty nebudou přehlédnuty. Na čem nezáleží, zvolíte malé nebo velké jiskry. Tato možnost by měla být vybrána pro večerní party, párty nebo oslavy na počest nějaké události.

Třpytky

Nejsou jen laky s třpytem, ​​ale stejné jiskry ve speciální nádobě. S jejich pomocí můžete maximalizovat zaplnit povrch třpytu nehtů. Díky tomu bude manikúra vypadat co nejjasněji.

Odděleně stojí za zmínku, že jejich stanovení není vůbec obtížné. Záleží však na tom, jaké laky plánujete použít. Ti, kdo si připravují polštářek na gelu, musí aplikovat požadované množství třpytu na nesušený základní nátěr. Ti, kdo používají jednoduchý lak, mohou být aplikováni okamžitě. Poté je velmi důležité aplikovat povrchovou úpravupřikryjte a přebytečný kartáč odstraňte.

Míchání

Několik sezón je velmi populární. S jeho pomocí můžete vytvořit zrcadlovou manikúru v téměř každém stínu, včetně zlata. Tento proces je velmi jednoduchý pro ty, kteří si doma polštují gel. Koneckonců stačí použít základní vrstvu a tento materiál do ní vtřít. Chcete-li to opravit, stačí použít dokončovací vrstvu.

Nejčastěji je vybrán výběr, který odpovídá základní barvě laku. Existují však i další možnosti. Například kontrastní zlatý odstín vypadá úžasně krásně a slavnostně.

Manikúra v černé a zlaté barvě

\ t

Kombinace černé a zlaté v manikúre je skutečným trendem roku 2018. Tato možnost je ideální pro večerní večer, slavnostní událost a dokonce i romantické rande. Nicméně, pokud si vyberete další dekor ve zlatém odstínu, bude design vypadat skromněji. To znamená, že to bude vhodné i v každodenním životě.

Nezapomeňte na různé možnosti designu. Černá barva je skvělou alternativou klasické bílé francouzské manikúry. V této verzi to není o nic méně elegantní. Kromě toho se ve výkresech často používá zlatá barva. V případě potřeby můžete dokonce vytvořit efekt krokodýlí kůže. V designu nehtů je odvážné rozhodnutí, které vyhovuje pouze těm dívkám, které se nebojí být v centru pozornosti.

Červená manikúra se zlatem

\ t

Je červená, která je vždy spojena s vášní. Zlato je symbolem sebedůvěry a prosperity. V roce 2018 zdůrazňují designéři nehtů tuto kombinaci. To není překvapující, protože navzdory skutečnosti, že existují pouze dva odstíny, mohou být použity různými způsoby. Například červený odstín vypadá skvěle jako hlavní kryt a zlatá barva je vhodná k zdůraznění.

Navíc si můžete vybrat naprosto libovolný odstín červené, dokonce i víno nebo šarlat. V kombinaci se zlatem bude každý z nich vypadat opravdu luxusně. Mimochodem, zlato nemusí být nutně jen lak. Neváhejte si vybrat kamínky v tomto odstínu, pásky nebo obtisky.

Modrá a zlatá manikúra

Kombinace modré a zlaté není tak běžné jako jiné možnosti. Nicméně je to vynikající řešení pro ty, kteří nechtějí dělat příliš kontrastní design. V tomto případě se zlatý odstín nejlépe používá jako akcent na jeden nebo dva nehty.

Provedení nehtů v bílé a zlaté barvě

Jedna z nejjemnějších ženských kombinací v manikúre je bílá se zlatem. Nejčastěji je to tato možnost, že si skromné ​​ženy módy vyberou sami pro sebe. Pokud je to žádoucí, můžete to udělat živější, pomocí dodatečné dekorace v podobě kamínky,flitry nebo korálky. To by však mělo být prováděno s maximální opatrností, aby se zachoval původní styl a barevné schéma manikúry.

Zlatá manikúra je ideálním řešením pro všechny dívky, které sledují módní trendy. Navíc, v závislosti na intenzitě, si můžete vybrat vhodnou možnost jak pro každodenní život, tak pro slavnostní události.