Myšlenky a mistrovské kurzy vodní manikúry 2018

Jak víte, ruce jsou kartou každé dívky. Proto je třeba, aby se o ně pečlivě starali a ujistěte se, že to dělá manikúra. Mnoho lidí si pro to vybere salon, ale můžete si udělat krásný design i doma. Díky tomu můžete vytvořit přesně ten obrázek, který chcete, nebo se pokusit udělat něco kreativního. Například vodní manikúra je skvělou volbou pro ty, kteří rádi experimentují.

Vodní manikúra doma

\ t

Tento typ manikúry může dokonce udělat nováčka v oblasti umění nehtů. Je však třeba vzít v úvahu, že bude muset strávit podstatně více času než na jednobarevném nátěru nebo razítkování. Na druhou stranu nemusíte kupovat další nástroje, protože máte pravděpodobně vše, co potřebujete doma.

Design srdce

Pro ty, kteří se právě začínají snažit vytvořit design vody, doporučujeme použít maximálně dva odstíny. Je lepší zvolit kontrastní barvy, protože vypadají nejvýhodněji.

V tomto případě budete potřebovat:

 • červený a bílý lak;
 • základna pro nehty;
 • horní kryt;
 • podložky z bavlny;
 • párátka;
 • odstraňovač laků na nehty;
 • šálek teplé vody.

Prvním krokem je použití základny na měsíčku. Vyrovnají nehtovou desku a zároveň chrání před účinky laku. Po tom natřete nehty bílým lakem a počkejte.úplné sušení.

Ve sklenici vody upustíme jednu kapku laku. Jakmile se rozšíří na povrch, odkapeme trochu kontrastní barvy. Opakujte tyto kroky střídavě, dokud se neobjeví jako na fotografii.

Přistupujeme k vytvoření obrazu. Opatrně nakreslete čáru párátka podle obrázku. To by mělo být provedeno dostatečně rychle, aby laky nebyly zmrazeny.

Když je výkres připraven, vložte do něj jeden hřebík a opatrně jej vyjměte. Odstranění laku na kůži se odstraní pomocí tekutých a bavlněných podložek.

Všechny hřebíky pokrýváme vrchním nátěrem a vyčkáváme na úplné vyschnutí. Stylová manikúra v podobě srdce je připravena!

Mimochodem, tento design může být proveden pouze na několika nehtech ve formě přízvuku. Vypadá to o nic méně atraktivní.

Světlý design

Pomocí této techniky vodní manikúry můžete vytvořit opravdu krásný, moderní design.

K tomu budete potřebovat:

 • sklenici teplé vody;
 • černý a růžový lak;
 • základní a horní pokrytí;
 • bavlněné podložky;
 • párátka;
 • odstraňovač laků na nehty;
 • lepicí páska;
 • nůžky;
 • rozprašovač.

Nejprve naneste základní nátěr na měsíčky a pak růžový lak. Čekáme na úplné sušení. Na kůži kolem lepicí pásky. To je nezbytné pro odstranění zbytkového laku.

Do sklenice odkapeme malý černý lak. Zvažte, že čím více kapek je, tím vícekresba bude tmavší.

Postřikovací láhev vložte do nádoby se speciální kapalinou. Na krátkou vzdálenost vstříkněte do šálku. Opatrně spusťte jeden nebo dva měsíčky do kapaliny a odstraňte je. Odstraňujeme zbytky laku a pak zakrýt měsíček. Výsledkem je neobvyklá verze vodní manikúry.

Manikúra vody: Obecná doporučení

Na první pohled se může zdát, že provedení takového návrhu je velmi jednoduché. Začátečníci se však často setkávají se skutečností, že se vůbec nic nestane. Proto je důležité vzít v úvahu některé nuance, které podstatně usnadní a urychlí proces.

První pravidlo se týká teploty vody. Musí to být místnost. Například, pokud vytočíte příliš studenou vodu, lak se nebude šířit. Naopak, pokud je voda horká, pak se lak zvlní a pak to určitě nebude fungovat. Toto pravidlo je proto jedním z nejdůležitějších.

Pokud jde o pohár, neměl by být příliš malý. To je nezbytné proto, že když si necháte měsíčku, nedotknete se jeho okraje. Kromě toho, k vytvoření vodní manikúra se používá poměrně hodně laku. Chcete-li ušetřit, zvolte ne příliš širokou kapacitu.

Chcete-li vytvořit vzor ve sklenici, musíte použít párátko. Vyčistěte jej po každém použití. Díky tomu bude kresba jasnější a nebude rozmazána. Můžete si také vzít každý nový hřebík.Pak si budete jisti kvalitou obrazu.

Volba laku je velmi důležitým momentem při vytváření vodní manikúry. Nikdy nepoužívejte staré nebo zahuštěné, protože se dobře nešíří. Laky s gelovou texturou také nejsou vhodné, protože se nerozpouštějí na vodě. Ideální - středně tekuté laky.

Jako základ je vhodné použít základní nátěr nebo lehký odstín laku. V tomto případě bude design výraznější.

Je nutné z krátké vzdálenosti odkapat lak do vody. Pokud se kartáč dotkne vody, kapka se bude šířit příliš špatně. Naopak, pokud je kartáč příliš vysoký, pak pokles klesne. Téměř každý nováček čelí tomuto problému. Je také možné, že poprvé bude obraz rozmazán na samotném nehtu. V tomto případě je třeba ji udržet o něco déle ve vodě a před odstraněním odstranit zbývající lak s párátkem.

Kombinace odstínů může být naprosto cokoliv. Pro začátečníky je ale stále lepší použít dva kontrastní odstíny, protože jsou nejuniverzálnější. Pokud chcete udělat více originální design, pak vyberte perlové laky nebo s třpytem. Vypadají úžasně krásně. Můžete také použít termo-laky, jejichž barva se při vystavení teplu mění. Souhlasím, vypadá to opravdu skvěle.

Mějte na paměti, že vytvoření stejného vzoru alespoň na dvou nehtech bude téměř nemožné. To je význam vodní manikúry. Nenechte se tedy odradit, pokud je výsledkem zajímavá abstrakce místo plánovaného vzoru.

Proces vytváření vodního hospodářství je časově velmi náročný. Výsledek ale stojí za to, protože získáte jedinečnou kombinaci barev a barev. Proto se ujistěte, že se snažíte to udělat, i když poprvé nefunguje.

Děláte vodní manikúru nebo dáváte přednost jiným možnostem?