Myšlenky zlaté pedikúry - 2018

Jedním ze současných trendů v roce 2018 je zlatá pedikúra. Zlatá barva je považována za barvu síly, síly, luxusu, bohatství. Je ideální pro obrazy žen, které se snaží vyniknout mezi lidmi kolem sebe. Žádné léto není kompletní bez pedikúry. Krásné ženy se snaží otevřít novou sezónu v módní boty, které neznamenají uzavřený prst. Každý má tedy skvělou příležitost ukázat na nohy zajímavé umění nehtů. V dnešní publikaci nabízíme mnoho neobvyklých nápadů na módní zlatou pedikúru.

Výkresy v zlatě pedikúra: krásné nápady a neobvyklá řešení

Je zajímavé vidět tisky na zlaté barvě, vyrobené s černým lakem. Obrázky z bílého laku ve zlaté pedikúre vypadají zářivě, protože zlatý povlak dokonale odstínuje bílou barvu. Ozdoby v červeném laku na zlatém pozadí se používají v malých velikostech. Velmi často pedikúra mistři používají techniku ​​postříkání nebo postříkání. Nasazení na povrch nehtu zlatým lakem, nezapomeňte propojit představivost. Profesionální řemeslníci mohou na zlatých odstínech na nehtech vytvořit mistrovská díla. Nejoblíbenější snímky ve zlaté pedikúre jsou: srdce, geometrické tvary a měsíční okraj. Klasická bunda se zlatým lakem vypadá elegantně. Měsíční bunda ve zlaté verzi v pedikúru také vypadá velmi atraktivně, zejména pokud je doplněna nějakým blikajícím kamenem.

Výběr zlatého laku jednoho nehtu v pedikúru

\ t

Můžete vytvořit ohromující zlatou pedikúru pomocí zlatého prášku pro tření. Nehty na nohou bude mít za následek pokrytí zlatou deskou. Kompletní nátěr všech nehtů na nohou vypadá náročně, a proto stylisté doporučují používat pouze jeden hřebík se zlatým odřením. Pokud vezmeme v úvahu hodnotu zlaté barvy podle Feng Shui, pak výběr jednoho hřebíku s tímto odstínem symbolizuje přitažlivost peněz. Zlatá barva na jednom nehtu levé nohy označuje příjem peněžního toku a na jednom z nehtů pravé nohy - zpětný ráz.

)

Zlatá pedikúra s kamínky

\ t

Pokud se pozorně díváte na filmové hvězdy v populárních filmech, lze často nalézt zlatou pedikúru. Konec konců, jasný design ženských nohou přitahuje zvýšenou pozornost. Zlaté desky na nohách jsou jednoduše odsouzeny k tomu, aby byly centrem pozornosti. Pokud ale nepatříte do kategorie odvážných žen, vyberte si zlaté ornamenty v ornamentu. Ve zlaté pedikúre je obvyklé používat všechny druhy dekorů na nehty. Brilantní prvky, třpyt, kamínky lze plně aplikovat na zlatý lak nebo zvýraznit určitou část nehtu. Někdy se zlatá pedikúra jeví jako něco extravagantního, zejména pokud je doplněna velkým počtem kamínků. Ve zlatém pedikúra, pravidlo funguje - zákaz četných nehtů vzory s kamínky. Samotný zlatý lak je již přitažlivým prvkem na nohách. Kdevíce pozornosti? Drahokamy, jako obvykle, vydávají jeden nebo více měsíčeků na nohou a pak v omezeném množství. Udržujte počet blikajících kamenů ve zlaté pedikúre na minimum. Nejlepší je umístit velký strazik do středu velkého nehtu a kolem něj uspořádat malé prvky.

Zlatá pedikúra: sluneční hra

Zlatou pedikúru volí přednostně ženy s tmavou, opálenou kůží. Vždy se snaží nosit otevřené boty, aby ukázaly plný jas zlaté pedikúry. Povrchová úprava zlata je velmi náročná a rozmarná, protože při výběru jako základní barvy pro módní pedikúru buďte opatrní. Chcete-li začít, je důležité, aby perfektní pedikúru tak, aby vaše nohy vypadají dokonale. A teprve po nanesení zlatého laku. Pokud vezmeme v úvahu pedikúru z pohledu letních možností, je zřejmé, že pedikúra pódia a pedikúra módních žen ze sociálních sítí jsou různé věci. Mnoho z navrhovaných nápadů si zaslouží zvláštní pozornost, včetně zlaté pedikúry. Bohužel, odrůda tohoto druhu nehtového designu je trochu chromá. Povrchová úprava zlatým lakem vypadá příliš pateticky a dokonce i nudně. Není to všude vhodné a ne vždy. S pomocí zlaté slídy pro design skla je zajímavé diverzifikovat zlatou pedikúru.

Harmonická kombinace laků různých odstínů ve zlaté pedikúre

Zlato se velmi často ředí jinými odstíny.Žloutnutí se rozpouští v jiné barvě, díky čemuž je zlatá pedikúra originálnější a přitažlivější. Existují pravidla pro kombinaci barev, ve kterých se zlatý odstín nedostane s mnoha. Pokud se vám stále podaří najít vlastní kombinaci zlata s jinou barvou, pak můžete vytvořit individuální zlatou pedikúru. Černá a zlatá kombinace je skvělou volbou pro slavnostní příležitosti. Často se na tematických večírcích používají takové duetové barvy, kde bude určitě vhodná zlatá pedikúra v harmonii s černou barvou. Jako svatební pedikúru můžete použít kombinaci zlatého a bílého povlaku. Královská zlatá pedikúra se získává v kombinaci s červeným lakem. Pouze výběrem takového designu si buďte jisti svým ideálním vzhledem a rozhodujícím charakterem. Romantický styl klade důraz na zlatou pedikúru, ve které je přidán dojemný růžový odstín. Modrá ve všech jejích projevech je nejlepším řešením pro kombinaci ve zlaté pedikúre, ale béžové odstíny činí pedikúru se zlatem nenápadnou volbou, vhodnou i pro příležitostný vzhled.

Zlatá pedikúra v roce 2018 je určena pro zvláštní příležitosti. Není vhodný jako každodenní design nehtů na nohou. Zkombinujte zlato s jinými barvami v souladu s vaší dovolenou oblečení. Úspěšně doplnit zlatou pedikúru může být vhodné zlaté příslušenství.