Odpočinek v Adleru - 2019: životní náklady, pláže, nejlepší místa a recenze turistů

Obsah:

 1. Zbytek v Adler: obecné informace
 2. Nejlepší období pro dovolenou ve městě Adler
 3. \ t
 4. Jak se dostat do Adler
 5. Ubytování Adler
 6. \ t
 7. Recenze turistů
 8. Kam jít v Adler?
 9. Pláže letoviska Adler

Většina lidí dává přednost relaxaci u moře. Jednou z nejznámějších a nejkrásnějších prázdninových destinací je Adler. Ve skutečnosti se jedná o nejatraktivnější a jedinečné místo, které získalo titul "nezávislé letovisko".

Zbytek v Adleru - 2019: obecné informace

Středisko Adler se nachází v blízkosti centra známého města Soči. Městečko má vše, co potřebujete pro zábavné místo pro dlouho očekávanou dovolenou. Právě zde můžete nejen obdivovat krásu, ale také zlepšit své zdraví. Adler je téměř úplně pokrytý zelení, které je neobvykle v souladu s mořskými vlnami. Místní úřady dělají vše pro to, aby pro rekreanty vytvořili bezstarostnou a pohodlnou pohodlí.

Většina středisek, hotelů a penzionů nabízí služby „all inclusive“. Moderní ruská střediska v naší době se snaží splnit evropské normy. To dává cestujícím důvěru, že peníze vynaložené na odpočinek přinese jen nezapomenutelné potěšení. U pobřeží moře se nachází množství penzionů a hotelů. Všechny mají své vlastní úrovně (hvězdy) a kategorie služeb. Nabízíme trochu seznámení s nejzajímavějšímmožnosti hotelů a domů, ceny a kde je nejlepší místo k pobytu pro dobrý a pohodlný pobyt v Adler.

Nejlepší období pro dovolenou ve městě Adler

Každý již dlouho ví, že srpen je nejkrásnějším obdobím pro lepší opálení a plavání. To je v srpnu stojí za návštěvu Adler. Jediní, kdo by se měli zdržet horkých procházek a přímého slunečního světla, jsou lidé, kteří mají zdravotní problémy. Pro rekreaci v letovisku jsou výborná střediska a sanatoria, kde téměř každý může podstoupit nezbytnou léčbu.

Jak se dostat do Adler

Většina turistů se zajímá o krásu Adlera, ale ne každý z nich ví, jak se dostat na správné místo. Opravdu, v naší době existuje mnoho možností pro způsoby a prostředky dopravy. Jedním z praktických je letadlo. Je to velmi rychlé. Kromě toho má letovisko letiště. Je to on, kdo podniká turistické lety s hosty, kteří se rozhodnou navštívit krásu Adler a všech okolních měst. Pár kilometrů od letiště se nachází železniční stanice s dálkovým a blízkým cílem. Právě zde jezdí vlaky z různých zemí a koutů Ruska. Do Adleru se můžete dostat i vlastní dopravou - autem. Tato možnost je výhodná, protože se můžete kdykoliv zastavit na jakémkoli místě, abyste obdivovali všechny krásy přírody a památek.

Ubytování vAdler: ceny 2019

Stojí za zmínku, že střediska a sanatoria, kde systém „all inclusive“ funguje, znamenají úplnou absenci alkoholických nápojů, protože lidé přicházejí na tato místa, aby zlepšili své vlastní zdraví. Existují však důchody, kde jsou některé výjimky z účtu alkoholu. Nejpohodlnější místa pro rekreaci jsou soukromé hotely. Budou pomáhat, odpočinout si od hlučných turistů a plně si užívat klidu a pohody. Ubytování v těchto místech stojí asi 2000 rublů denně. Tam jsou levnější možnosti (600 rublů). Jedná se o penziony. Je však nutné zkontrolovat přítomnost klimatizace. Nabízíme několik možností pro bydlení v Adleru, kde můžete strávit krásný čas.

Penzion Neptune

Pětipodlažní budova se nachází v parku. Pokoje penzionu mají vlastní kategorii: luxusní, kategorie 1 a 2. Pokud jde o potraviny, na území penzionu je bufet, protože každý rekreant si bude moci dopřát osobní snídani a večeři. No, pokud host preferuje dietní stravu, pak v penzionu je báječný dietolog, který vám rád pomůže s vaší každodenní stravou. K dispozici je také fitness klub, posilovna a společenské hry pro sportovní fanoušky. Pro malé klienty je v budově vybaven dětský pokoj, kde se s dětmi věnuje speciálnímu chůvu a animačnímu týmu. Náklady na odpočinek v hotelu Adler je od 1500-6500 rublů za den.

Penzion "Coral"

V letovisku Adler, téměř 200 metrů od vlastní pláže, se nachází úžasný penzion Coral. Pohodlná klinika má 465 pokojů umístěných v 15patrové budově. Právě zde se shromáždili nejlepší lékaři, kteří mohou nabídnout své služby pro léčbu turistů. Pro hosty jsou k dispozici různé typy pokojů: Apartmá, Standard, Apartmán a Studio. Pro rekreaci je k dispozici koncertní sál a konferenční sály. Chcete-li zůstat v tomto penzionu budete potřebovat od 2000 do 9000 rublů denně, v závislosti na volbě místnosti a léčby.

Orchid Hotel

Na městském území Adler se nachází Orchid Hotel, který je prakticky pět kroků od moře. Pro pohodlí hostů jsou zde pokoje pro několik osob. K dispozici je také pohodlná kuchyně, kde si obyvatelé mohou za účelem záchrany vařit vlastní obědy a večeře. V celém hotelu je k dispozici bezplatné připojení k internetu. Cena odpočinku bude od 2500 rublů do 6000 rublů za den.

Penzion Lider

Pro turisty, kteří milují uvolněnější odpočinek, má Adler útulné místo - penzion "Leader". Jedná se o poměrně klidné a pohodlné místo, kde jsou hostům nabízeny:

 • komfortní pokoje,
 • rekreační oblasti,
 • parkování,
 • prohlídky s průvodcem,
 • atletická pole.

Nedaleko od penzionu se nacházejí kavárny a restaurace, kde jsou milovníci různých druhů kuchyněmůže mít chutné jídlo. Ubytování v odlehlém místě bude od 2000-6000 rublů. Vše záleží na číslech.

Recenze turistů o zbytek v Adleru

Téměř každý má své vlastní názory na odpočinek. To je důvod, proč se názory na zbytek v Adleru rozdělily na pozitivní a negativní recenze. Nejprve začněme dobrými slovy.

Pros

Většina lidí spěchá, aby si všimla úžasné terénní úpravy letoviska. Konec konců, extrémně úžasné rostliny mohou ovlivnit náladu. Je třeba také poznamenat, docela vlhký vzduch, který má vynikající účinek na kůži a dýchací práva. Někteří lidé obdrželi pozitivní emoce z dobrých hostin a služeb, které se objevují v hotelech a penzionech.

Minusy

Většina turistů je nešťastná, že mnoho ulic je prostě poseto odpadky. Koneckonců, místní školitelé čistí pouze centrum města. Také negativní názory jsou způsobeny hojnými a nepříjemnými prodejnami. To je vysvětleno tím, že lidé přicházejí vidět místní památky, a ne jen koupit suvenýry příbuzným. V letovisku stojí obchodníci se suvenýry téměř v každém rohu, který prostě trvá na nákupu drobností.

Kam v Adler?

Toto úžasné letovisko, i když ne velké, ale má spoustu zajímavých míst pro zbytek celé rodiny. Na území Adleru se nachází velkolepý vodní parkjméno "Amfibius". To není jen vodní park, ale celé zábavní město. Za návštěvu stojí také místní akvárium, jehož obyvateli jsou mořští obyvatelé, kteří přišli z různých částí světa. Toto zařízení zabírá téměř 6 hektarů půdy, kde je asi 30 velkých akvária. V Adler stavěl chrámy a kláštery na územích, které jsou často prohlídky. Nejzajímavější a nejkrásnější jsou: "Kostel Nejsvětější Trojice", "Klášter Nejsvětější Trojice", "Kostel Svatého Ducha", "Kostel Svaté tváře Krista Spasitele". Co se týče aktivit dětí, stojí za to navštívit školku opičích dětí Adler, kde se sbírá velké množství druhů opic. Také u pobřeží moře a v centru města se nachází množství zábavních komplexů určených pro všechny věkové kategorie dětí.

Pláže letoviska Adler

Pláže Adler mají svou vlastní zvláštnost. Při procházce podél pobřeží se nemusíte obávat, že vaše nohy budou mít popáleniny z horkého písku. Nejoblíbenější pláž mezi turisty je pláž "Seagull". Zde si můžete pronajmout lehátko k odpočinku nebo použít vlastní nafukovací matraci. Pro ty, kteří nemají rádi turistické pláže, jsou nabízeny městské. Vyznačují se také čistotou a komfortem. K dispozici jsou lehátka se slunečníky ze slunce, kabiny pro sprchování a šatny. Pro bezpečnost dětí jsou pláže chráněny vlnolamy.

Podle názoru mnoha lidí by měl být učiněn hlavní závěr: úžasná příroda a lidská myslmůže hádat o život, který může vést k poškození krásného. Někdy jen na okamžik zavřete oči za nedostatky a ve všem vidíte jen dobrou stránku. To pomůže ponechat jen pozitivní emoce od odpočinku.

Adler je nejúžasnějším místem pro rodinnou dovolenou. To je místo, kde můžete získat pozitivní emoce z ostatních, aniž by utrácet spoustu peněz na to.