Nejlepší rekreační střediska Omské oblasti v roce 2018: podmínky, ceny, zábava

Omsk je velké ruské město ležící na soutoku řek Irtyš a Om. Malebná příroda a zvláštní klima činí z Omské oblasti vynikajícím místem pro obnovu. Region otevřel řadu penzionů a rekreačních středisek, kde nabízejí vynikající podmínky pro rekreaci i rekreaci. Který z nich si zaslouží pozornost turistů?

Rekreační středisko "Pohádka"

Tento turistický komplex se nachází v blízkosti obce Chernoluchye. Zde si můžete odpočinout od každodenních zmatků a shonu metropole. Procházka borovým lesem s nejčistším vzduchem a úžasnými zvuky přírody dá mír a klid, uvolní nahromaděné napětí a nabije vás pozitivní energií.

Na území pohádky se nachází hotelový komplex se 45 pokoji a 1 chatou pro VIP hosty. Proto zde všichni vyzvednou možnosti ubytování na základě velikosti společnosti a individuálních preferencí turistů.

Na území jsou kavárny a restaurace, které nabízejí hostům 3 jídla denně, koupel, saunu, sportovní areál a bazén. Znalci outdoorových aktivit mají možnost projet se na kole, zahrát si kulečník a paintball. A zvláštní pýcha "Tales" se stala jeho vlastní vodní park, protože mnoho lidí si vybrat toto konkrétní místo k odpočinku.

Životní náklady v "pohádce" od 1650 do 17000 rublů, v závislosti na zvolené možnosti ubytování.

Rekreační středisko "Černoluchik"

Toto místo vybírají znalci klidu a pohodyklidná relaxace obklopená krásnou přírodou. Černoluchik je dvoupatrový komplex. Níže je obchod s potravinami, a na druhé je obrovský sál a 8 pokojů ubytovat turisty. Vybavení (koupelna, sprcha a umyvadlo) je na patře.

V samostatné budově se nachází kuchyň, kde si hosté mohou vařit vlastní jídlo a banketní sál. Nedaleko je ruská lázeň.

Náklady na odpočinek v "Černoluchik" od 1300 do 1800 rublů denně.

Rekreační středisko "Duha"

„Duha“ byla otevřena v roce 2002 na místě dětského tábora v malebné, ekologicky čisté oblasti Omské oblasti. Po opravě byly obě základní trupy přestavěny na jednotlivé místnosti, kde je vše potřebné pro pohodlný odpočinek.

Pro všechny své hosty nabízí „Rainbow“ tři jídla denně. Na území základny se nachází kavárna, sauna, solárium, lázně, dětská herna, sportovní a posilovny. Pro milovníky aktivní zábavy je k dispozici půjčovna sportovního vybavení. Kromě toho může každý hrát paintball a kulečník, jezdit na koni nebo navštívit střelnici.

Náklady na ubytování v "Duha" od 750 do 3500 rublů za noc.

Rekreační středisko "Strelnikovovo jméno"

Dnes je základna ve fázi expanze. Budují se zde nové budovy. Není to tak dávno na jeho území otevřen sportovní areál. Zařízení nabízí vynikající služby. Počet pokojů se skládá z pokojů různýchkategorie: z ekonomické třídy do vip-apartments. Všechny jsou vybaveny novým nábytkem a vším, co turisté potřebují pro pohodlný odpočinek.

V pokojích Economy Class nejsou žádné sociální zařízení. Jsou umístěny na podlaze. V pokojích standardní třídy je pouze koupelna bez sprchy. Všechny pokoje jsou vybaveny ledničkou a TV.

Navíc jsou zde pohodlné chaty s kuchyní, koupelnou a saunou. Každý může navštívit kavárnu, kino a bazén, zacvičit si v posilovně nebo sportovních halách, hrát kulečník, fotbal, tenis, volejbal a badminton. Půjčovna kol je k dispozici. V zimě se zde otevírá zimní stadion. Můžete také lyžovat a sněžné skútry.

Životní náklady na základně jsou od 1200 do 28000 rublů za den pobytu.

Rekreační středisko "Pokryškina"

Turistická základna vítá hosty po celý rok. Lidé sem přijíždějí za rodinnými, firemními a skupinovými prázdninami pro žáky spolu s učitelem. Základna se nachází v malebné oblasti v borovém lese. Pohostinná atmosféra a krásná příroda vám umožní relaxovat od shonu metropole.

K dispozici je bar, kavárna, taneční parket, lázeňský dům, masážní salon a sauna. Pro děti je vybudována herna a hřiště pro aktivní zábavu. Zájemci mohou hrát fotbal, tenis a další sportovní hry, kulečník, jízdu na kole, lyžování, bruslení nebo rybaření.

Náklady na rekreaci na základněPokryshkin jméno od 350 do 1250 rublů za den.

Sanatorium Kommunalnik

Sanatorium, které se nachází 50 km od Omska na břehu řeky Irtysh. Kolem je borovicový les. Instituce terapeutické a preventivní léčby je jedním z nejlepších v regionu. K ošetření se zde využívají suché radonové lázně, bahna Uldzhaiského jezera a voda z termálních minerálních pramenů. To vše v kombinaci s čistým lesním vzduchem, malebnou krajinou, moderními léčebnými zařízeními a profesionálními službami má příznivý vliv na fyzický a psychický stav hostů.

Sanatorium se specializuje na léčbu a prevenci onemocnění endokrinního, trávicího, respiračního, nervového, oběhového systému a gynekologických patologií.

Na území sanatoria se nachází kavárna, knihovna, kadeřnictví, kosmetický salon, posilovna a posilovna, kulečník, půjčovna kol. K dispozici je soukromá pláž, kde se můžete opalovat, jezdit na lodičkách a katamaránu.

Náklady na odpočinek v sanatoriu Kommunalnik od 1100 do 7300 rublů denně.

Rekreační středisko "Irtyš"

Zde se turistům nabízí odpočinek v útulných dřevěných domech, na které jsou zvyklí obyvatelé města. V blízkosti domů se nachází gril pro relaxaci a vaření.

V létě se můžete opalovat na břehu řeky Irtyš, zajet si na vodní lyžování a katamarán, rybařit nebo si jen tak odpočinout.Znalci outdoorových aktivit si budou moci projít krásnou jehličnatým lesem, zahrát si sportovní hry. Pro děti pravidelně pořádají zábavu. Ve večerních hodinách mohou milovníci písní navštívit karaoke bar a o víkendech je zde diskotéka.

Na území základny se nachází obchod, ruská lázeň, kino a mini-zoo.

Náklady na odpočinek zde je od 770 do 12 tisíc rublů denně.