Sukko 2018 - inspirativní dovolená v malebném regionu Černého moře

V úzkém údolí nedaleko Anapa leží obec Sukko. Ze všech stran je tato oblast obklopena mohutnými lesy a samotné letovisko se nachází v pestrém a malebném údolí řeky stejného jména. Pocházejí zde pohoří Kavkaz. Odpočinek v obci vždy přitahoval ty, kteří už nemohou být v prašné a hlučné metropoli, a zde si můžete vychutnat čerstvé moře a nejčistší vody Černého moře.

Jak se dostat do Sukko

Nejbližší letiště do letoviska se nachází v Anapě. Z letiště do místa určení není přímá veřejná doprava. Po příjezdu se musíte dostat do centra Anapa - autobusu číslo 3, a pak přejít na autobus číslo 109, přímo vedle Sukko. Minibusy jezdí každých 15 minut. Jízdné je 45 rublů. Taxi z letiště do vesnice bude stát mezi 1000-1200 rublů.

Z vlakového nádraží Anapa lze také dojet pouze traťovým vozidlem. Taxi odtud bude stát asi 1000 rublů.

Pokud si vezmete taxi z Gelendzhik, budete muset zaplatit asi 2900 rublů a řídit asi 1,5 hodiny.

Přímořské prázdniny v Sukko: Místní pláže

Všechny pláže letoviska jsou oblázkové, někde s malými oblázky, někde s velkými. V oblasti Anapa jsou většinou písčité a díky této výjimce je voda v moři velmi čistá a čistá. Pobřežní zóna je hluboká, takže musíte být velmi pozorní k těm, kteří odpočívají s dětmi. A tento faktor činí moře podél pobřeží chladným. Na plážilze nalézt pro každý vkus. Tam jsou živá místa s mnoha atrakcemi, obchody se suvenýry a bary. A tam jsou odlehlé rohy, kde můžete být sami s přírodou.

Mezi dvěma skalami se táhlo 700 metrů vysoká centrální letovisko. Slouží jako přírodní vlnolamy. Tato pláž má rozvinutou infrastrukturu. V bezprostřední blízkosti se nacházejí kantýny, kavárny, sportoviště, zábava pro děti.

Na pláži, která patří do dětského tábora "Change", si každý může odpočinout. Pro bezpečnost rekreantů zde pracují záchranáři. Nedaleko jsou obchody, kavárny, atrakce pro děti.

Velmi dobrá pláž "Varvarovskaya crack". Jsou zde všechny podmínky pro pohodlný odpočinek. Proto se mezi místní populací těší maximální oblibě. Navzdory přítomnosti velkých kamenů je mořská voda na tomto místě nejčistší na celém pobřeží.

Dovolená v Sukko 2018: soukromý sektor, hotely, penziony

\ t

Vhodné ubytování v Sukko může najít každý, kdo má odpočinek. V obci je mnoho penzionů, několik drahých hotelů, během prázdnin téměř každá rodina v soukromém sektoru pronajímá pokoje.

Jako v každém středisku, jedním z faktorů ovlivňujících životní náklady je blízkost moře. V hotelech a penzionech, které se nacházejí v 1 řadě od moře, bude dvoulůžkový pokoj stát mezi 6 000 a 10 000 rublů. Stejné číslo, které se nachází dále od pobřeží, bude stát 4000 až 6000 rublů. V pobřežních hotelechDoporučujeme rezervovat pokoje předem. Free Wi-Fi a parkování jsou k dispozici v každém hotelu.

Penziony umístěné vedle moře nabízejí dvoulůžkové pokoje za cenu 2 500-3 000 rublů. Dva kilometry od pláže stejné číslo bude stát 1 500-2 000 rublů.

Místnost v soukromém sektoru s minimálním vybavením lze nalézt za 500–700 rublů na osobu a den.

Výkon

Nikdo nebude v Sukku hladový. Stravovací zařízení v obci lze najít pro každého turistu v závislosti na finančních možnostech. Kavárna a evropská kuchyně jsou zde prezentovány, stejně jako všude jsou kebaby velmi oblíbené. Hlavní část slušných stravovacích zařízení se nachází ne na pláži, ale na Utrishskaya Street, stejně jako v Cossack Passage - v hlubinách vesnice.

V obyčejné malé kavárně můžete jíst za 400 rublů. Stravování v jídelně bude stát asi 300 rublů. V drahé restauraci, bude večeře z mořských plodů a vína stát asi 800 rublů.

Levné a rychlé jídlo může být na ulici rychlého občerstvení. Kavkazské rychlé občerstvení, chačapury, paštičky lze zakoupit za cenu 100-150 rublů.

Není špatné, můžete si ušetřit jídlo. Všechny produkty k tomu lze zakoupit na trhu, který se nachází v centrální části obce.

Atrakce a zábava

Hlavní atrakcí Sukka je cypřišový háj, který je v současné době přírodní památkou. Stromy, jejichž výška dosahuje výšky 50 metrů, byly vysazenyve 40. letech minulého století. Zde je jezdecká základna.

Turisty přitahuje „africká vesnice“. V tomto místě se přesně reprodukuje situace africké vesnice a jejího života. "Rodáci" ukáže exotickou show a nabídnou hostům ochutnat národní africké nápoje a pokrmy.

Rytířský hrad zvaný Lví hlava stojí několik kilometrů od vesnice. Je to scéna barevných rytířských turnajů, po kterých se konají bohaté hody. Malebný hrad se stal místem pro kaskadérské představení.

Velmi zajímavé budou výlety lodí nebo lodí. Prohlídka prochází malebným kanálem s návštěvou lotosové plantáže.

Delfinárium je 5 km od Sukka, který se nachází v obci Velké Utrish. Pro hosty, kožešinová pečeť, delfíni a lachtani předvedou vzrušující show.

Během exkurze na náhorní plošinu Lago Naki budou rekreanti moci vidět všechny krásy těchto míst - prastaré lesy, široké stepi, krasové jeskyně, široké stepi, klidná jezera, horské řeky, alpské louky, vodopády, zasněžené horské štíty.

Prohlídka skladu vína Sauk Dere je velmi populární. Během jeho návštěvy můžete ochutnat víno a džus, který pak vyrábí hroznová vína. Kdysi tam byly doly pro těžbu kokety a dnes je v těchto podzemních galeriích uchováván ušlechtilý nápoj.

Na pláži se nachází potápěčské centrum, kde budou začátečníci před potápěním vycvičeni.Náklady na potápění s instruktorem pro začátečníky je 1 500-2 500 rublů. Tato místa jsou velmi oblíbená mezi potápěči, protože podmořské hloubky obsahují mnoho zajímavých historických exponátů - tanker, letadlo, lodě, parník a další.

Zásluhy a nevýhody odpočinku v Sukko

\ t

Navzdory nepříliš výhodné dopravní výměně letoviska, osloví všechny rekreanty, zejména ty, kteří ocení měřenou a relaxační dovolenou na pláži. Mírné klima, čisté a dobré moře, malebná příroda na úpatí Kavkazu ... No, co jiného je potřeba pro nádhernou zábavu? V těchto místech roste reliktní jalovec, vyzařující fytoncidy, které mohou zabít škodlivé mikroorganismy. Proto je v Sukku zaručen každý odpočinek a rekreace.

Nevýhody zahrnují skutečnost, že ve výšce sezóny může být obtížné najít vhodné ubytování v obci a na plážích je spousta turistů.