Jak odstranit prodloužené nehty doma?

Vždy existoval nejednoznačný postoj k rozšířeným nehtům. Některé dívky je považují za velmi krásné a elegantní, zatímco jiné to nazývají naprostou špatnou chutí. Nyní je tato možnost považována za jednu z nejpraktičtějších v každodenním životě. Pokud jde o proces odstraňování, můžete to udělat sami.

Samozřejmě, pokud existuje finanční příležitost, pak je lepší se přihlásit k mistrovi. Udělá vše co nejpřesněji. Bude to obtížnější to udělat sami, protože potřebujete porozumět detailům. V opačném případě můžete lehce poškodit povrch nehtu, po kterém bude poměrně obtížné jej obnovit. Stojí také za zmínku, že je třeba odstranit akrylové a gelové nehty různými způsoby. Proto musíte být jisti, jaký materiál na nehtech.

V každém případě je první fáze přípravná. Spočívá v odstranění volného okraje každého hřebu. Nejlepší je to udělat pomocí speciálního nástroje zvaného fréza na hroty. Pokud nemáte, pak alternativní možností mohou být jednoduché nůžky na nehty. To by mělo být provedeno s velkou opatrností, aby nedošlo k poškození nehtové desky. Mimochodem, tato fáze je nezbytná jak pro akrylové, tak pro gelové nehty. Proto, až poté, co můžete začít odstranit nátěr.

Jak odstranit akrylové nehty doma?

V rozporu s obecným stanoviskem je velmi obtížné takový materiál natáčet sám. Za prvé, vyžaduje speciální kapalinu. Můžete si ho koupitpouze ve specializovaných prodejnách. Nejlepší je zvolit kapalinu stejné firmy jako akrylát. Pak bude proces odstraňování co nejrychlejší.

Pokud není možné koupit právě takovou kapalinu, nebo neznáte název společnosti, pak můžete použít odstraňovač laku na nehty. Musí to však být aceton. Všimněte si, že tato metoda je velmi škodlivá pro nehty a kůžičku, takže byste měli zvolit pouze jako poslední možnost.

Také potřebujete fólii a dobré bavlněné podložky. Fólie musí být předem nastříhána do obdélníků o takové velikosti, že můžete každý prst zabalit.

Před použitím kapaliny si však pečlivě připravte měsíčky. Pomocí pilníku s hrubým prachem zpracovávejte nátěr každého hřebu tak, aby se co nejvíce odstranil veškerý akrylát. Je to docela obtížné, ale stále se snažte dělat všechno kvalitativně.

Po zpracování všech hřebíků pokračujte dalším krokem. K tomu naneste tekutinu na bavlněnou podložku a aplikujte na měsíček. Zabalte ho kusem fólie tak, aby vzduch nepronikl dovnitř. Stejný postup opakujte s každým nehtem a nechte je po dobu nejméně čtyřiceti minut. Během této doby bude povlak měkký a vizuálně podobný želé.

Jediným měsíčkem odstraňte bavlněnou podložku s fólií a jemně odstraňte zbývající vrstvu oranžovou tyčí. To by mělo být provedeno velmi rychle, takže akryl nemá časztvrdnout. Opakujte to samé s každým nehtem.

Po dokončení odstranění nehtů si umyjte ruce teplou vodou a mýdlem. Aplikujte také výživný krém nebo kůžičku a nehty. Nezapomeňte, že bez ohledu na to, jak se snažíte dělat všechno dobře, musí být hřebíky po takovém postupu obnoveny. Proto je nezvyšujte a nenanášejte je po dobu nejméně jednoho měsíce.

Jak odstranit gelové nehty sami?

Jak vidíte, proces odstraňování nehtů z akrylu je složitý a velmi pracný. Situace s gelovým povlakem je však ještě horší. Faktem je, že v kabině pro tento účel použijte speciální přístroj. To vám umožní provést postup velmi rychle. Pokud jde o odstranění nehtů doma, pak to bude trvat hodně úsilí. Protože gelové nehty nemohou být změkčeny nebo rozpuštěny. Kromě toho bude tento proces trvat poměrně dlouho. Pokud tedy existuje možnost, doporučujeme kontaktovat velitele.

Pokud se rozhodnete udělat to sami, budete potřebovat pilník na nehty, stejně jako lešticí pilník a speciální kartáč. V tomto procesu bude hodně prachu, proto doporučujeme nosit brýle a nepřitahovat nehty příliš blízko k vašim očím. Je to proto, že materiál může být zraněn. Také je nutné chránit dýchací cesty a nasadit masku.

Pokud jde o proces odstraňování, musíte nejprve připravit nehty. To znamená, že se ořízne volný okraj každého z nich. To výrazně urychlíproces odstraňování gelu. Dále soubor hřebík se souborem tak, aby řez horní vrstvy. V tomto procesu můžete hřebík otřít bavlněnou podložkou s tekutinou. Je to nutné, aby nedošlo k náhodnému poškození nehtové ploténky a jasně zjistěte, kde zůstal gel. Opakujte to samé s každým nehtem.

Poté pokračujte ve zpracování nehtů s lešticím souborem. Pomůže jim to, aby byly vyrovnanější a hladší. Nakonec si umyjte ruce mýdlem a aplikujte oblíbený výživný krém.

Péče o nehty po rozšíření

\ t

I když si nehty co nejpřesněji odstraníte, je pravděpodobnost jejich poškození vysoká. Proto je velmi důležité provádět jejich obnovu a ne aplikovat lak po dobu jednoho měsíce. Toto období bude stačit, aby byly silnější.

Oleje jsou nejvhodnější pro péči o měsíčky. Mohou být aplikovány přímo na desku a kůžičku, nebo se připravují na koupele. K tomu smíchejte olivový olej, stejně jako hroznové víno nebo meruňku, a pak je zahřejte ve vodní lázni. Ponořte měsíčky do nádoby na deset minut, pak opláchněte čistou vodou. Dělat takový postup dvakrát nebo třikrát týdně může významně změnit stav nehtů.

Proces odstraňování nehtů je samozřejmě velmi komplikovaný a zdlouhavý, zejména doma. Pokud ale neexistuje jiná možnost, zkuste udělat vše co nejkvalitněji, abyste nepoškodili nehty.